Dział Zakupów

Pneumatic fitting

Niezawodność MB Pneumatyki zapewnia działanie zespołu specjalistów, którzy na co dzień zajmują się zaopatrywaniem produkcji oraz kontaktem w sprawie ofert i wycen materiałów. To dzięki nim nasza firma posiada wszelkie niezbędne produkty oraz narzędzia potrzebne do realizacji wyznaczonych celów.

Andrzej Dziwis

Moja kariera zawodowa od lat obraca się w obszarze zakupów. Jako kierownik łańcucha dostaw w MB-Pneumatyka w skrócie - dbam, by dostawy były realizowane na czas i w oczekiwanych ilościach. Pracuję i żyję według zasady oczekuj nieoczekiwanego, a nic cię nie zaskoczy. Jest to podejście, które według mnie optymalizuje ilość stresu w życiu. Prywatnie uwielbiam podróżować, a moją największą miłością lokalizacyjną są góry. Odczuwam ciągły głód nowych miejsc i zdarzeń, co z kolei napędza mnie do działania i poszukiwania nowych kierunków podróży i rozwoju osobistego.

Andrzej DziwisKnows PolandKnows English

Supply Chain Manager

a.dziwis@mb-pneumatyka.pl

tel: +48 539 033 340

Doświadczenie w handlu zdobywam od 2018 roku. W MB Pneumatyka odpowiadam za zaopatrzenie, zarówno działu produkcji, jak również biura i magazynu. Moim zadaniem jest zabezpieczenie materiałów, by wyposażenie firmy zawsze było kompletne. Czas prywatny lubię spędzać w świecie gier komputerowych i elektroniki. Wyznaję zasadę, że nie istnieją rzeczy niemożliwe — są tylko trudne do wykonania. I tym kieruję się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Mateusz CymbalistaKnows PolandKnows English

Purchasing Specialist

m.cymbalista@mb-pneumatyka.pl

tel: +48 539 011 664

Mateusz Cymbalista