Biuro Zarządu

Pneumatic fitting

Odpowiedzialność za działania MB Pneumatyki spoczywa na rękach naszego Zarządu – specjalistów i ekspertów, którzy przekuwają swoją wiedzę i umiejętności w sukces naszej marki. Podejmowane przez nich decyzje kształtują spójny charakter firmy, w której każdy element i proces połączone są sobą w integralny sposób.

Paweł Andersz i Agnieszka Kotlarska

Jako Prezes Zarządu jestem odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie naszych systemów zarządzania oraz sprawuję pieczę nad implementacją nowych rozwiązań. Dbam o to, aby na ścianach w firmie zawsze widniał certyfikat IATF16949. Optymistycznie podchodzę do życia, z uśmiechem na ustach wyznając zasadę: ograniczenia nie istnieją.

Paweł Andersz

President / CIO

W MB Pneumatyka jestem odpowiedzialna za obszary związane z personelem, finansami oraz administracją. Dbam o rozwój naszego zespołu poprzez organizację procesów rekrutacyjnych oraz utrzymanie właściwej komunikacji wśród pracowników. Od roku 2019 jestem także Członkiem Zarządu, odpowiadając za kierunek rozwoju naszej firmy. Prywatnie spełniam się jako maratończyk, moją pasją jest również crossfit oraz podróżowanie.

Agnieszka Kotlarska

President / HR Manager

Family Picture

Szymon Ryszewski (szwagier)

Technology Specialist

Karolina Ryszewska (siostra)

Marketing Manager

Danuta Bieniaszewska (mama)

Była Prezes

Małgorzata Bieniaszewska

Owner

Łukasz Karpiej (mąż)

Area Manager