Biuro Zarządu

Pneumatic fitting

Odpowiedzialność za działania MB Pneumatyki spoczywa na rękach naszego Zarządu – specjalistów i ekspertów, którzy przekuwają swoją wiedzę i umiejętności w sukces naszej marki. Podejmowane przez nich decyzje kształtują spójny charakter firmy, w której każdy element i proces połączone są sobą w integralny sposób.

Paweł Andersz

Jako Prezes Zarządu jestem odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie naszych systemów zarządzania oraz sprawuję pieczę nad implementacją nowych rozwiązań. Dbam o to, aby na ścianach w firmie zawsze widniał certyfikat IATF16949. Optymistycznie podchodzę do życia, z uśmiechem na ustach wyznając zasadę: ograniczenia nie istnieją.

Paweł Andersz

President / CIO

Moim największym, życiowym osiągnięciem jest dwójka wspaniałych dzieci, których nazywam “towarzyszami życia”. Rola matki pomogła mi opanować do perfekcji dobrą organizację i umiejętność pracy pod presją czasu. Obie umiejętności z powodzeniem wykorzystuję jako asystentka Zarządu MB Pneumatyka, gdzie pracuję od sierpnia 2022 roku. Lubię nowe wyzwania i jestem osobą kreatywną. Staje się niebezpieczna gdy w moim progu gości nuda, co w połączeniu z zamiłowaniem do kreowania nowych rzeczy, skutkuje np. nowo zaaranżowanym pokojem.

Beata Zapotoczna
Family Picture

Szymon Ryszewski (szwagier)

Technology Specialist

Karolina Ryszewska (siostra)

Marketing Manager

Danuta Bieniaszewska (mama)

Była Prezes

Małgorzata Bieniaszewska

Owner

Łukasz Karpiej (mąż)

Area Manager