Dział Handlowy

Pneumatic fitting

Zrozumienie potrzeb naszych Klientów i Partnerów stanowi pierwszy krok na drodze do stworzenia produktów idealnie dopasowanych do ich wymagań. MB Pneumatyka osiąga ten cel dzięki zespołowi biegłych ekspertów, którzy na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia w zakresie złączy pneumatycznych doradzają w doborze najlepszych rozwiązań.

Jako kierownik sprzedaży reprezentuję firmę MB Pneumatyka w kontaktach z Klientami. Jestem inżynierem z entuzjastycznym nastawieniem do pracy. Ciekawy świata i ludzi, dociekam potrzeb naszych Partnerów Biznesowych. Prywatnie moją pasją jest nurkowanie – fascynuje mnie możliwość eksploracji podwodnego świata.

Marcin Kapała
Barbara Bałys

Jestem absolwentką administracji publicznej, jednak moje życie zawodowe powiązałam z handlem. Od ponad 5 lat pracuję w MB Pneumatyce jako specjalista ds. sprzedaży. Na co dzień jestem mamą Karola w wieku szkolnym, który uświadamia mi, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych.

Patrząc na moją dotychczasową ścieżkę kariery mogę powiedzieć, że nic co niemieckie nie jest mi obce. Od ponad trzech dekad poznaję mentalność i kulturę naszych zachodnich sąsiadów. Dzięki doświadczeniu mogę szybciej dotrzeć do klientów oraz w czasie rzeczywistym odpowiedzieć na ich potrzeby biznesowe. W wolnych chwilach rozwijam swoją pasję, jaką jest strzelanie ze sportowej broni pneumatycznej. Jestem również właścicielem dwóch maltańczyków, z którymi uwielbiam spędzać czas.

Robert ZymKnows PolandKnows Germany

Regional Sales Manager Deutschland

r.zym@mb-pneumatyka.pl

tel: +49 176 41161385

Robert Zym
Lucyna Czapla

Doświadczenie związane z obsługą klienta oraz sprzedażą zdobywam od ponad 15 lat, mimo to stale rozwijam swoją wiedzę i kompetencje. Lubię pracę z drugim człowiekiem, dlatego ścieżkę kariery zawodowej związałam z zawodami, które umożliwiają mi odpowiadanie na ich potrzeby. Moją mocną stroną jest umiejętność zarządzania projektami, również tymi, sklasyfikowanymi jako niemożliwe do realizacji. W MB Pneumatyka wspieram dział sprzedaży w codziennych obowiązkach, dbając jednocześnie o zachowanie najwyższych standardów pracy działu. W wolnym czasie pracuję jako wolontariusz, co umożliwia mi niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. Kocham góry i medytację. Żyję w duchu zero-waste i staram się zarażać szacunkiem do tego nurtu wszystkich wokół.