Blog

Pneumatic fitting

Categories:

leadership
IATF
Małgorzata Bieniaszewska
Emil Gdula
Marcin Kapała
Paweł Andersz
Karolina Ryszewska
Marketing
R&D
Magdalena Wysoczańska
Piotr Seligowski
Blog Main Image
Wyzwania codziennego kierowania produkcją

W mojej ocenie, pełnienie roli kierownika produkcji to nie jedynie imponująco brzmiący tytuł. To wyzwanie, któremu trzeba sprostać każdego dnia. Codzienność tej roli pełna jest nagłych zakrętów, a umiejętność radzenia sobie z nimi to klucz do sukcesu.

Blog Main Image
Charakterystyki wielkiego lidera: co go określa i definiuje?

Świat był, jest i zawsze będzie pełen ludzi, którzy inspirują, mobilizują i prowadzą innych do osiągania wspólnych celów. Wśród tych jednostek wyróżniają się wielcy liderzy, których charakterystyka przekracza zwykłe umiejętności zarządzania.

leadership
Małgorzata Bieniaszewska
Blog Main Image
Finał Roku: 3 kluczowe wskazówki dla Marketera

Koniec roku to nie tylko czas świątecznych przygotowań i refleksji, ale również okres intensywnej aktywności analitycznej. To moment, w którym największą uwagę poświęcam na dane. Zapraszam Cię do mojego noworocznego podsumowania dobrych praktyk.

Karolina Ryszewska
Marketing
Blog Main Image
ANALIZA FINANSOWA - JAKOŚĆ DANYCH CELEM PODJĘCIA DECYZJI

Analiza finansowa stanowi nieodłączny element prowadzenia biznesu, umożliwiając przedsiębiorstwom zrozumienie swojej sytuacji finansowej oraz podejmowanie trafnych decyzji.

Paweł Andersz
Blog Main Image
Czy warto inwestować w utrzymanie ruchu?

Awarie maszyn są nieuniknionym elementem działalności przemysłowej. Każda z nich niesie ze sobą ryzyko zatrzymania produkcji, utraty czasu oraz kosztów naprawy. Według statystyk, aż 80% awarii ma charakter losowy.

Piotr Seligowski
Blog Main Image
Priorytetyzacja zadań przy użyciu macierzy Eisenhowera

„Czas to pieniądz”, a nie efektywne zarządzanie czasem to marnotrawstwo. Marnowanie czasu może wynikać z braku planu a przede wszystkim z braku wyznaczenia priorytetów.

leadership