Małgorzata Bieniaszewska


Właścicielka MB Pneumatyka, businesswoman, mentorka przedsiębiorców

 

Od ponad 17 lat prowadzi firmę MB Pneumatyka. Rodzinny biznes przekształciła w prężną firmę badawczo-produkcyjną sektora Automotive. Złącza produkowane w Sulechowie są używane w większości pneumatycznych układów hamulcowych i zawieszeń w samochodach powyżej 3,5 tony na świecie. Jej misją jest wspieranie przedsiębiorców w drodze do sukcesu zawodowego.

Nagrody i wyróżnienia

Rozwój naszej firmy i kompetencje Małgorzaty Bieniaszewskiej potwierdzają liczne nagrody, nominacje i wyróżnienia przyznawane przez instytucje biznesowe i społeczne. MB Pneumatyka w 2018 r. otrzymała Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP w 2018 w kategorii „Firma Rodzinna”. We wrześniu 2018 r. firma otrzymała nominację do prestiżowego konkursu „Trailer Innovation 2019” podczas targów IAA Commercial Vehicles w Hanowerze.

Małgorzata Bieniaszewska w marcu 2019 r. została wyróżniona w X edycji konkursu Bizneswoman Roku Fundacji Sukces Pisany Szminką.

 

 

 

 

 

 

 

Działalność społeczna

Właścicielka MB Pneumatyka jest jedyną Lubuszanką w Radzie ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP. Przewodniczy zespołowi ds. małych i średnich przedsiębiorstw. Do rady wniosła swój pomysł na edukację zawodową i system kształcenia kadr dla firm produkcyjnych, który z powodzeniem wdraża od lat w regionie.

Jest autorką bloga HRyzmatycznego, publikuje w prasie branżowej i zajmującej się tematyką HR.

TVP 3 Gorzów, czerwiec 2019

Forbes, lipiec 2019

Strona Fundacji Sukces Pisany Szminką, lipiec 2019

HiCash, lipiec 2019

Personel Plus, sierpień 2019 - personel plus

Wysokie Obcasy Praca, wrzesień 2019-wysokie obcasy

Personel Plus, wrzesień 2019- personel plus

 

 

Działalność edukacyjna

Małgorzata Bieniaszewska bierze aktywny udział w konferencjach branżowych, HR Summit, Industry Tech - Forum Nowoczesnej Produkcji, Forum CEO.

 

KONTAKT:

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem newslettera pełnego inspiracji i wiedzy na temat prowadzenia firmy skontaktuj się z nami wysyłając e-mail przez przycisk poniżej. W tytule wpisz : "zapisuję się do newslettera"